Diafon Servisi

goruntulu diafon 1

Diafon Servisi hizmetleri, apartmanların güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, apartman giriş kapısında bulunan bir panelden içerikteki seriler sesli veya görüntülü iletişim sağlar. Diafon Servisi hizmetleri genellikle olası istenmeyen kişilerin veya tehlike durumlarına karşı daire sakinlerini korumak amacıyla kullanılır.

Kağıthane ve Şişli gibi İstanbul’un merkezi bölgelerinde yaşayanlar için İstanbul Diafon Servisi, Kağıthane Diafon Servisi veya Şişli Diafon Servisi gibi hizmetler sunmaktayız. Bu bağlantılarda bulunan apartmanlar için diafon servis vermemiz mümkündür.

Diafon Servisi, sesli veya görüntülü olarak mevcuttur. Sesli diafon sistemleri, sadece sesli iletişim sağlarken, görüntülü diafon sistemleri, sesli iletişimin yanı sıra kameraları ile giriş kapısının görülmesini de sağlar. Görüntülü diafon sistemleri, daha gelişmiş bir güvenlik sağlamak amacıyla tercih edilebilir.

Acil geçiş, diafon sistemleri arızalandığında veya tamir edildiğinde acil diafoncu hizmetlerine girebilir. Acil diafoncu, hızlı ve güvenilir bir şekilde diafon sisteminin arızasının çözümü sağlamaktayız.

Diafon servis telefonu, diafon sistemlerinde yaşanan herhangi bir sorunu çözmek bizi arayıp servis talebinde buluna bilirsiniz. Diafon servis hizmetimiz ile ,0551 935 02 42 numaraları üzerinden her yerde hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Teknik Destek
Teknik Destek
Teknik Destek
Whatsapp Mesaj
Whatsapp Mesaj
Müşteri Desteği

21 / 100