Show Elektrik Güvenlik

Ip Kamera Sistemi

Ip Kameralar Yüksek Çözünürlük İmkanı Sunan Ev İşyerlerinde kullanılabilecek; tek başına ve bir sistem üzerinde çalışabilen network hatları üzerinden veya kablosuz çalışan ürünlerdir.

Açıklama

Ip Kamera Sistemi

Neden Ip Kamera

İp Kamera Sistemi ile mekanlarınızı yüksek çözünürlükte ve kalite bulunduğunuz her ortamda internet üzerinden, Bilgisayar, Tablet ve Cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Sevdikleriniz ve Malınız aklınıza kalmasın siz nerde olursanız olun onlar hep yanınızda, telefonunuz kadar yakınınızda..

 

Sevdiklerinizi Koruyun

Show Kamera olarak evinizi ve sevdiklerinizi güvende tutmanın önemini anlıyoruz. Son teknoloji ev güvenlik sistemlerimiz ile mülkünüzün korunduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Güvenlik çözümleri yelpazemiz bakıcı kameralarını, bebek monitörlerini, ev gözetim sistemlerini ve yaşlı izleme cihazlarını içerir. İster çocuklarınızın güvenliği konusunda endişeleniyor olun, ister yaşlı ebeveynlerinize göz kulak olmak istiyor olun, sadece güvenli bir ev sahibi olmak istiyor olun, ürünlerimiz özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Tüm ev güvenlik sistemlerimiz için profesyonel kurulum ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz kameralarınızın doğru şekilde kurulmasını ve en iyi şekilde çalışmasını sağlamak bizim görevimiz. Mobil uygulamamız sayesinde akıllı telefonunuzu kullanarak evinizin kameralarını istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

cepten ev izleme
Bakıcı Kamerası, Ev Kamera İzleme, Bebek Kamerası
19 / 100