Show Elektrik Güvenlik

Yangın Alarm Sistemi

Yangın Alarm Sistemi; Kapalı mekanlarda olası yangın tehlikesine karşın mekanda bulunan kişileri yangın başlangıç aşamasında hızlı bir şekilde tahliye edip can ve mal kaybını önleme amacını prensip edinmiş elektronik güvenlik önlem sistemidir. Kaliteli ve doğru montaj ve devre alma hizmeti ile çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Yangın Alarm Sistemi Talepleriniz için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. 0551 935 02 42 telefondan her daim destek ve taleplerinizi bekleriz.

Ayrıca sistemimiz de bulunan servis ve talep uygulamamızdan taleplerinizi iletebilirsiniz. TALEP AÇ

My Destek (elektrik-servisi.com.tr)

 

Açıklama

Yangın Alarm Sistemi

Yangın Alarm Sistemi; her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, mekan ve yapılarda yaşayanları bu durumdan haberdar olması, gerekli güvenlik birimlere, itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

Yangın Alarm Sistemi, yürürlükteki yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın algılama sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.

74 / 100